Małgorzata Żyła

Kompozytorka równowagi, miłośniczka dobrego gustu i smaku. Jako architekt wnętrz z wykształcenia wciąż poszukuje wnętrza doskonałego. Lubi bawić się konwencjami, czerpać z różnych stylistyk, kultur i doświadczeń. Harmonijnym układom dodaje twista nieładu. W swoich stylizacjach przemyca elementy z różnych dziedzin sztuki. Hedonistka bodźców wzrokowych – fascynuje ją to, co nie wypowiedziane, a pokazane.
Kiedy nie projektuje, przygląda się ludziom i światu w poszukiwaniu inspiracji.

Maciej Żyła

Rzeźbiarz przestrzeni, miłośnik symetrii i harmonii. Jako architekt z wykształcenia dba, aby każda wizja wnętrza ubrana została w ścisłe reguły nauki. Do jego zadań należy układanie przestrzeni, dbanie o ergonomię, maksymalizacja rozwiązań technicznych i praktycznych, kompozycyjne zabawy z otoczeniem. 15 lat pracy w zawodzie projektanta uczyniło z niego znawcę rynku i wyposażenia, ale także uwrażliwiło na potrzeby ludzkie, które każdokrotnie realizuje w projektach.
W wolnych chwilach, gdy nie projektuje dla klientów, projektuje dla siebie – tworzy meble, grafiki, plakaty. Żyje sztuką, najchętniej tą użytkową.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Tworzymy projekty wnętrz komercyjnych i użyteczności publicznej. Tworząc miejsce – myślimy o jego przeznaczeniu. Wokół funkcji budujemy koncepcję, którą następnie uzupełniamy o autorskie pomysły wyposażenia i aranżacje odpowiadające oczekiwaniom.

Tworzymy również wnętrza prywatne. Poszukujemy inspiracji w otoczeniu osób, które się do nas zgłaszają. Tworzymy przestrzenie indywidualne, determinowane potrzebami, gustami i charakterem ich właścicieli. Proponujemy rozwiązania funkcjonalne, pamiętając o wyjątkowości projektowanego miejsca.

Budujemy markę. Poczynając od charakteru i przeznaczenia miejsca po sporządzenie identyfikacji wizualnej. Pomagamy ubrać pomysł w efekt wizualny.

Wykonujemy wnętrza. Lata współpracy z wykonawcami zaowocowały bogatym bankiem fachowców, których możemy polecić. Można u nas wykonać kuchnię i łazienkę, zrealizować projekt mebli według autorskiego pomysłu, wyposażyć wnętrze w umeblowanie czy elementy wykończeniowe. Stawiamy na staranność i jakość.

Uczymy. Prowadzimy szkolenia w zakresie home staging. Pokazujemy, jak przeprowadzić szybkie, tanie i efektywne metamorfozy mieszkań i lokali usługowych, komercyjnych, biurowych. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak sprzedać nieruchomość po oczekiwanej cenie, zgłoś się do nas.

JAK PRACUJEMY?
KROK 1 – SPOTKANIE

Poznajemy i dookreślamy Twoje potrzeby. Ustalamy zakres prac.

KROK 2 – INWENTARYZACJA

Dokonujemy pomiaru projektowanych wnętrz lub zapoznajemy się z projektem budowlanym.

KROK 3 – UKŁAD FUNKCJONALNY

Proponujemy rozwiązania przestrzenne dla Twoich pomieszczeń. Wspólnie wybieramy optymalny układ.

KROK 4 – WIUALIZACJE 3D

Przedstawiamy koncepcję wnętrza wraz z jego kolorystyką, wyposażeniem i elementami wykończeniowymi.

KROK 5 – KOSZTORYS

Sporządzamy kosztorys wraz ze specyfikacja materiałową dla wybranej przez Ciebie koncepcji.

KROK 6 – WYKONANIE

Dokonujemy zamówień, wykonujemy umeblowanie, polecamy fachowców, nadzorujemy prace na inwestycji.

TY DECYDUJESZ, ILE KROKÓW CHCESZ Z NAMI WYKONAĆ.