W KOLORACH LUKSUSU

Czerń i złoto jako synonimy elegancji i luksusu.

Tworząc koncepcję nowej przestrzeni biurowej dla kadry zarządzającej firmą Tauron w Legnicy otrzymaliśmy wytyczne, aby przestrzeń biurowa była elegancka, praktyczna i kojarzyła się z luksusem. Podążając tym tropem postawiliśmy na materiały i wyposażenie wysokiej jakości, a całość dopełniliśmy stosowną kolorystyką.

Koncepcja wnętrza opiera się na współgraniu elementów nowoczesnych z klasyczną szykownością. Umeblowanie biura łączy nowatorską linię wzornictwa z tradycyjnymi materiałami – jak drewno, skóra czy stal. Trójwymiarowe panele ścienne od firmy Loft korespondują kolorystycznie z minimalistycznymi elementami sztukaterii przysufitowej, listwami podłogowymi oraz stolarką drzwiową. Panele podłogowe w odcieniu srebrzystego dębu oraz jasnoszare ściany wydobywają czerń wyposażenia, czyniąc wnętrze stonowanym i eleganckim.

Oś pomieszczenia wyznaczają grafitowe lustra umieszczone za plecami biurka i na suficie oraz przeciwległy do biurka panel, na który nałożono złoty tynk strukturalny. Ten śmiały zabieg nie tylko powiększa optycznie pomieszczenie, ale także ukrywa nieregularne rozmieszczenie oświetlenia sufitowego wymuszone przez otwory wentylacyjne. Całości dopełnia luksusowe oświetlenie w odcieniach czerni i złota.

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Koncepcja
Inwestor: Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy
Przedmiot projektu: pomieszczenia biurowe zarządu, pomieszczenia socjalne, hol i recepcja
Lokalizacja: ul. Partyzantów 21, Legnica
Metraż powierzchni projektowanej: 43,80 m2
Ukończenie projektu: czerwiec 2015
Realizacja projektu: I kwartał 2016
Zakres prac: koncepcja/ projekt wnętrz/ projekt umeblowania/ specyfikacja materiałowa
Styl: nowoczesny
Wizualizacje: Formacja Projekt
Całość powierzchni projektowej: 262 m2